تبلیغات
كانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور زاهدان - بازدید الیاس غانم مدیر بخش خاورمیانه هلال احمر و صلیب سرخ از کانون غنچه های هلال

الیاس غانم مدیر بخش خاورمیانه هلال احمر و صلیب سرخ :

استفاده از الگوی ایثار در قالب هیئت های مذهبی حضرت علی اکبر (ع) فعالیتی ارزشمند و قابل توجه است.

الیاس غانم: با حضور در مهدکودک غنچه های ایران با فعالیت های سازمان جوانان هلال احمر به ویژه در دوران کودکی آشنا شد. طی این بازدید مشاور اجرایی رئیس سازمان جوانان ضمن تشریح و ارائه گزارش تصویری از فعالیت های سازمان گفت : نگاه ما در سازمان جوانان نهادینه کردن دیدگاه و مهارت های امداد و نجات در اعضای سازمان به ویژه کودکان است زیرا باور داریم نگاه یاری رسان و خیرخواه و مهارت های لازم برای امداد و نجات در دوران کودکی عمیق تر و ماندگارتر فرا گرفته می شود. غنی زاده ادامه داد : در راستای ایجاد باور و الگوسازی فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی میان جوانان که لازمه یک امدادگر است این سازمان هیئت مذهبی را راه اندازی نموده است که مزین به نام حضرت علی اکبر (ع) ، جوان رشید و شهید کربلاست.

در این نشست مدیر بخش خاورمیانه هلال احمر و صلیب سرخ ضمن ابراز خوشحالی از شروع فعالیت های هلال احمر از دوران کودکی در برنامه های متنوع آن گفت : استفاده از الگوهای ایثار و از خودگذشتگی برای جوانان در قالب هیئت های مذهبی حضرت علی اکبر (ع) فعالیتی ارزشمند و قابل توجه است.


منبع:http://www.javananhelal.com  • شهر قشنگ
  • بک لینک
  • قیمت دلار
  • ناژین توس