تبلیغات
كانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور زاهدان - آمار دومین مرحله طرح راهنمایی مسافرین تابستانی سازمان جوانان در نیمه دوم تیر ماه ۹۱

دومین دوره طرح راهنمایی مسافرین تابستانی که از ۱۵ تیر ماه آغاز شده ، با استقبال بیشتر مسافرین مواجه شده است . این طرح در سه استان مازندران ، گیلان و گلستان با حضور اعضای جوان سازمان در ۶۰ کمپ در حال اجرا است .

گفتنی است در این طرح خدماتی در جهت هدایت مسافرین به سواحل امن خزر ، ارائه خدمات پیشگیری از غرق شدگی ، ارائه آموزش های خود امدادی ، راهنمایی اماکن گردشگری و…. انجام می شود.

لازم به یادآوری است سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با برپایی چادر های نماز ، خدمات مذهبی و فرهنگی نیز به مسافران ارائه می دهد که تا امروز تعداد مراجعین به چادر های نماز در این سه استان تعداد ۱۷۰۳۱ می باشد.

همچنین تعداد مسافرین مراجعه کننده ۲۳۹۹۰۶ نفر و تعداد بروشور ها و نقشه های توزیع شده برای راهنمایی مسافران نیز ۳۵۰۰۴ برگ می باشد.

در پایان لازم به ذکر است سازمان جوانان در این طرح جلیقه های نجاتی به صورت امانی در اختیار مسافرین قرار می دهد تا از خطرات احتمالی و حوادث ناگوار پیشگیری کند که تا امروز در سه استان تعداد ۲۵۳۱ جلیقه نجات توزیع شده است.


منبع:http://www.javananhelal.com  • شهر قشنگ
  • بک لینک
  • قیمت دلار
  • ناژین توس