تبلیغات
كانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور زاهدان - پیام رئیس جمعیت به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در پیامی با تبریک سالروز میلاد نمونه بانوی جهان اسلام حضرت معصومه(س) و روز ملی دختران، بر بهره‌مندی از ظرفیت بالای دختران ایران اسلامی به منظور حضور فعال در عرصه‌های بشردوستانه و در جهت بسط و گسترش صلح و دوستی و مهرورزی در میان آحاد جامعه تأکید کرد.

به نام  خداوند مهر و ایثار

پیام  ریاست محترم جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

به  مناسبت میلاد کریمه‌ی اهل بیت حضرت معصومه (س) و روز دختر

سالروز ولادت حضرت معصومه (س) روز خجسته‌ای برای تبیین و تبلیغ بهترین خصلت‌ها و نیکوترین رفتارها در جهت رشد و تعالی دختران مسلمان و بالاخص دختران ایرانی است. حضرت معصومه (س) که لقب کریمه‌ی اهل بیت را از شریف‌ترین و بزرگ‌ترین انسان‌های کره‌ خاکی دریافت کرده است در سیره عملی و نظری خود مسیر زندگی دختران را به سوی تعالی و معرفت روشن کرده است. آن حضرت با عمر کوتاه خود توانست الگوی بسیار ارزنده‌ و بی‌نظیری از جایگاه رفیع انسانیت در معرض دید جهانیان قرار دهد. دختران امروز که مادران فردای ایران اسلامی هستند نقش اساسی و بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند و برخورداری از فضای سالم فرهنگی، اجتماعی و خانوادگی، آنان را به جایگاه و منزلت رفیع زن مسلمان و مقام والای مادری نزدیک می‌نماید. گام برداشتن هر چه بیشتر در این مسیر وظیفه تمامی نهادها از جمله جمعیت هلال احمر است تا شرایط حضور دختران جوان میهن اسلامی را به بهترین شکل در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی، اجتماعی، شغلی و به ویژه در عرصه‌های بشردوستانه و فعالیت‌های نوعدوستانه فراهم نمایند. سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز که زمینه‌های متنوعی از حضور جوانان را در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی فراهم نموده است، با داشتن قریب به دو میلیون نفر عضو داوطلب که بیش از نیمی از آنان را دختران تشکیل می‌دهند، جایگاه غیرقابل انکاری در میان این دستگاهها دارد که بایستی در برنامه‌های خود توجه ویژه‌ای به اجرای فعالیت‌های خاص دختران مومن این سرزمین و ارائه آموزه‌های ارزشمند مذهبی و امدادی و فرهنگی به ایشان نماید و زمینه بهره‌مندی از ظرفیت بالای دختران ایران عزیز را خصوصاً در جهت بسط و گسترش صلح و دوستی و مهرورزی در میان آحاد جامعه ایجاد نماید.

ضمن تبریک و شادباش سالروز میلاد نمونه بانوی جهان اسلام، کریمه‌ی اهل بیت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختران به تمامی دختران ایران اسلامی خصوصاَ دختران عزیز و نیکوکردار عضو هلال احمر که مشتاقانه و داوطلبانه در عرصه فعالیت‌های بشردوستانه خدمات قابل توجهی به مردمان این سرزمین ارائه می‌نمایند، برای تمام شما عزیزان سربلندی، توفیقات روزافزون و صحت و عافیت از درگاه خداوند متعال خواستارم و امیدوارم دختران عزیز عضو هلال احمر با اقتدا به اسوه و الگوی بی‌نظیر مهر و عاطفه دختران اسلام حضرت معصومه(س) و تأسی به فرهنگ اصیل ایرانی، تمام همت و تلاش خود را برای تسکین آلام‌بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسانها به کار گیرند تا این راه خیر و پرثواب سبب جلب عنایت و لطف الهی در مسیر پرپیچ و خم جوانی و توشه روزگار شباب باشد.  • شهر قشنگ
  • بک لینک
  • قیمت دلار
  • ناژین توس