تبلیغات
كانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور زاهدان - مراسم اختتامیه کمپوری خواهران امروز عصر در اردوگاه باغرود نیشابور برگزار خواهد شد.

اردوی کمپوری خواهران در اردوگاه باغرود نیشابور در حال پیگیری است. امشب مراسم اختتامیه اردوی خواهران با حضور نزدیک به دوهزار نفر از اعضای  پیشاهنگی در زمین ورزشی اردوگاه شهید رجایی باغرود برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان جوانان به همراه میهمانان ویژه امروز بعد از ظهر در اردوگاه باغرود نیشابور حاضر و در مراسم اختتامیه شرکت خواهند کرد.

جعفریان و میهمانان ویژه،  قرار است از بلوک های ساخته شده توسط پیشاهنگان در قالب سه اردوی رازداری، مردم داری و خویشتن  داری دیدن نمایند و از اقدامات و ابتکارات پیشاهنگان با هدف توان افزایی اعضا در این اردوی ۳ روزه بازدید کنند.

گفتنی است علاو بر اجرای مانور پیشاهنگی، جشن دهه کرامت و آیین پرچم ،  دانش آموزان در تلاشند برنامه های دیگری همچون رژه، پارامید، فریاد شادی ها و… را  به منظور اختتامیه اولین دوره کمپوری خواهران  تدارک ببینند.

مراسم صبحگاه کمپوری با حضور منیری معاون پیش دبستانی و دانش آموزی، حجت الاسلام والمسلمین پهلوان و جمعی از اساتید پیشاهنگی برگزار شد. در این برنامه دانش آموزان با همفکری یکدیگر برنامه های متنوعی را برای هرچه بهتر انجام شدن مراسم اختتامیه پیشنهاد کردند.  • شهر قشنگ
  • بک لینک
  • قیمت دلار
  • ناژین توس