تبلیغات
كانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور زاهدان - آغاز ششمین دوره اردوی تفریحی-آموزشی راهنمایان برتر در قشم

مسئول اردو و مسابقات سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر از آغاز ششمین دوره از اردوهای آموزشی، فرهنگی و تفریحی ویژه راهنمایان برتر طرح مسافران نوروزی در قشم خبر داد.

واعظی‌نژاد با اعلام خبر آغاز ششمین مرحله از اردوهای فرهنگی آموزشی جوانان در جزیره قشم، گفت: این طرح مخصوص بانوان برتر که در طرح مسافرین نوروزی سازمان جوانان توانستند رتبه کسب کنند، برگزار شده است.

وی با بیان اینکه هر ساله سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر ایران طرح راهنمای مسافرین نوروزی را از۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین در همه استان‌های کشور برپا می‌کند، افزود: این طرح با هدف راهنمای مردم در تعطیلات نوروزی به منظور کاهش صدمات و تلفات و همچنین هدایت مردم به مکان‌های گردشگری و تفریحی صورت می‌گیرد.

کارشناس اردو و مسابقات سازمان جوانان هلال‌احمر با بیان اینکه دو دوره اردوی تشویقی، فرهنگی و آموزشی برای آقایان برگزار شده است، گفت: در خرداد ماه سال جاری جمعا ۷۵۰ مرد برتر در طرح راهنمای مسافران نوروزی در این اردو شرکت کرده‌اند.

وی در مورد شاخص انتخاب راهنمایان برتر، ادامه داد: تعداد روزهای شرکت اعضا در چادر و کمپ نوروزی، فعالیت‌های اعضا در طول سال و شرکت در برنامه‌های سازمان و همچنین ارزشیابی مدیران استانی موجب حضور افراد در این اردوها می‌شود.

کارشناس اردو و مسابقات سازمان جوانان هلال‌احمر با بیان اینکه پیش از این اردوهای آموزشی تفریحی برای مربیان مهدکودک و پیشاهنگی برگزار شده است، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شش ماهه دوم سال جاری دبیران کانون‌های دانشجویی، روستایی، طلاب و جوانان در این اردوها شرکت خواهند کرد.

واعظی‌نژاد با بیان اینکه ۲۰۰ هزار کانون در سطح کشور فعال است، افزود: نهایتا ۱۰۰۰ نفر از این افراد در اردوهای سال ۹۱ سازمان جوانان شرکت خواهند کرد.  • شهر قشنگ
  • بک لینک
  • قیمت دلار
  • ناژین توس