تبلیغات
كانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور زاهدان - ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و روز زن مبارک
تاریخ : چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 | 05:01 | نویسنده : Engineer--M
روز مادر است، روز تو، تویی كه چون كوه صبور و با استقامتی، چون درخت باطراوت و پاكدامنی، چون خورشید گرمی‌بخش و فروزانی، چون صبح زیبا و فرحبخشی، چون آسمان روشن و گسترده‌ای وچون ستاره درخشنده‌ای.
روز توست، تویی كه منبع فناناپذیر حیات و سمبل بقای نسلی، تویی كه همای سعادت و شادی‌‌ای و گرمی‌بخش محفل خانه‌ای، تویی كه گل همیشه شكوفای عشق و محبت و وفایی.
روز مادر است و من می‌خواهم صمیمانه‌ترین تبریك خود را بدین‌گونه نثارت كنم و جز این چیزی را برای هدیه دادن به تو لایق نمی‌دانم، زیرا عشق، محبت، ایثار و فداكاری تو هدیه‌ای به وسعت آسمان‌ها و عمق دریاها می‌طلبد.
می‌خواهم چیزی بنویسم كه شاید سرسوزنی از رنج تو را پاس داشته باشم، اما كاملاً قاصر و مات مانده‌ام و نمی‌توانم از تو بگویم. دلم می‌خواهد همه رنگ‌های دنیا را در دستانم بگیرم و بنویسم، اما به‌سراغ هر واژه كه می‌روم كمرنگ و شرمگین می‌شود، زیرا نمی‌تواند بر بلندای عشق و ایثار تو دست یابد.
با آنكه می‌دانم تو در استعاره نمی‌گنجی، سعی می‌كنم بهترین واژه‌ها را كنار هم ردیف كنم شاید قطره‌ای از دریا را سروده باشم.
اینك با این كلمات دست و پا شكسته به پابوس رنج‌ها و شب‌زنده‌داری‌هایت آمده‌ام تا از كوتاهی‌های كودكانه من درگذری و بوسه‌ام را بر دستان سرشار از عاطفه و لبریز از محبت و مالامال از عشق خدایی‌ات، پذیرا باشی. مادر بخند تا دوباره با لبخندهای رویایی‌ات مأنوس شوم، لبخند تو مثل طلوع سپیده برایم بشارت خورشید است. لبخند پرمهر و سیمای پرمحبتت را بسیار دوست دارم.مادر بگذار صورت چروك و دستان پینه‌بسته‌ات را كه چون چتری از محبت مرا در مسیر تندباد حوادث حمایت كرده‌اند، ببوسم و بر این بوسه افتخار كنم و یكی از میلیون‌ها حقی كه بر گردن من داری ادا كرده و كوچك‌ترین وظیفه خویش را كه سپاس از توست، انجام دهم.
  • شهر قشنگ
  • بک لینک
  • قیمت دلار
  • ناژین توس